5D YABANCI DİLLER
EĞİTİM MERKEZİ
DİL EĞİTİMİNDE LİDER
5D Yabancı Diller Merkezi, dil eğitimine ihtiyaç duyan her bireye, bu konudaki eksikliklerini gidermek ve onlara iyi bir eğitim sağlamak amacıyla 18 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir. Eğitim sistemi olarak, dünyanın seçkin dil okullarında kullanılan 6 seviyelik dil eğitimi kullanılmaktadır.

120 saatlik dil eğitim sistemimiz dışında, öğrencilerimize ücretsiz aktiviteler sunarak, onları İngilizceden uzaklaştırmadan en hızlı ve en kolay yollardan öğrenmelerini sağlamaktayız. Kurumumuzda ayrıca kişiye özel Fransızca, Almanca, Rusça, Arapça dersleri de vermekteyiz.
İLETİŞİM FORMU
ULAŞIM VE İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ
PROGRAM
TÜM DÜNYADA KABUL GÖRMÜŞ SEVİYE VE KUR SİSTEMİ
İÇERİK
GÜNLÜK HAYATTA KULLANILAN VE ANLAŞILMASI KOLAY İÇERİK
YAKLAŞIM
ÖĞRENCİ VE ÖĞRENME ODAKLI EĞİTİM YAKLAŞIMI İLE BAŞARIYA HIZLA ULAŞIN
SONUÇ
EĞİTİM SÜRECİNDE GELİŞİMİNİZİ TAKİP EDEREK SONUCA ODAKLI ÇALIŞMA
ONLINE DESTEK
Alacağınız eğitimi geliştirmek ve eğitiminize destek olmak amacıyla hazırladığımız online içeriğe erişim sağlayın.
BİREBİR DERSLER
Almak istediğiniz derslerden birebir eğitim görme fırsatı ve birebir eğitim kolaylığı ile başarıya hızlıca ulaşın.
SINIF ÇALIŞMALARI
Sınıf ortamında seviyenize uygun konularda kendinizi geliştirin, sınıf ortamının olanaklarından faydalanın.
GENEL KURSLAR
İngilizce, Almanca, Fransızca, Arapça ve daha bir çok dil konusunda eğitim alabileceğiniz  kurslardır.
İstanbul Valiliği Özel Beş Değerler İngilizce Eğitimi Merkezi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır
Dünya küçük bir köy ancak hala büyük bir pazar. şirketler ise artık en çabuk dönüşüm alabilecekleri alana, insana yatırım yapmaktadır. Bir yabancı dili konuşabilmek, kişiye olduğu kadar firmaya da artı değer kazandırır. Bu sebeple 5D English Center öğrenci profilinde şirket çalışanları önemli yer tutmaktadır.
- In house (şirket içi) Eğitim
- Seviye Danışmanlığı
- İş İngilizcesi

Şirket İçinde Eğitim
Eğitim şirketin kendi binasında sunulur. Gürültü ve iş yoğunluğundan uzak bir ders ortamı, yazı tahtası, cd çalar, bazı hallerde DVD player, televizyon gibi teknik ekipmanları şirket sağlar. Öğretmenlerimiz dersleri şirket yönetimi ile ortaklaşa belirlenecek gün ve saatlerde işler. Gerekli tüm dokümanlar ve kitaplar 5D English Center tarafından temin edilir.

Guruplar oluşturulmadan önce seviye tespit sınavı ile öğrencilerin mevcut seviyeleri belirlenir. Öğrenci sayısının 16'yı geçmemesi pedagojik açıdan önemlidir. Bu sınavlar, gerektiğinde şirket binalarına tüm katılacak olan personele uygulanır. Eğitimin içeriği, süresi ve niteliği, konusunda uzman yerli ve yabancı eğitmenlerce şirket yönetiminin de bilgisine başvurularak belirlenir. Eğitim boyunca şirketlere öğrencilerin devamı, başarı ve genel performans konularında düzenli rapor verilir. Şirket öğrencileri de şubelerimizdeki ücretsiz, yoğun aktivite programlarından yararlanabilir.

5D English Center tarafından şirketlere sunulan başka bir hizmet ise, işe yeni başlayan personelin İngilizce seviyesini belirlemek için yapılan seviye tespit sınavıdır. Bu sınavda şirket personelinin İngilizce dinleme, konuşma, yazma ve dil bilgisi bilgileri öğretmenlerimizce ölçülerek daha verimli kullanılabilmesi amaçlanır.
KURUMSAL İNGİLİZCE